February 20, 2021

ארגון חתונה מוצלחת: 8 הסודות

ארגון חתונה הוא תהליך מהנה, ממנו אפשר ללמוד המון על עצמכם בנפרד וכזוג. עם שגרת החיים העמוסה, הוא יכול גם להיות מתיש ומתסכל. כדי להקל על התהליך, אספתי עבורכם 8 סודות לארגון חתונה מוצלחת.

1: בואו בחיוך

הגישה החיובית תמיד מומלצת, בטח כשמדובר בתכנון יום משמח ומשמעותי כל כך בחייכם. נסו להסתכל על עניין החתונה כפרויקט מאתגר וחווייתי, כי הוא באמת כזה. יכול להיות שזו הפעם היחידה בחייכם בה תדרשו לתכנן אירוע בסדר גודל כזה, לכן קחו את ההזדמנות בשתי ידיים ותהנו ממנה.

צילום: True Story Photography

2: היו קשובים לעצמכם

זכרו לאורך כל הדרך שזהו היום שלכם! ולכן אתם צריכים להיות שלמים ומרוצים מהבחירות שאתם עושים. לכולם תמיד יהיו הרצונות וההעדפות שלהם וכדאי לנסות להתחשב בקרובים שלכם. אך קודם כל היו קשובים לעצמכם ואחד לשניה ושימו לב שזה לא בא על חשבונכם ורצונותיכם. חשבו באיזה אופן תרצו לחגוג באמת את היום שלכם וכיצד תרצו לזכור אותו.

3: הכנסו לדרייב!

צילום: True Story Photography

ארגון חתונה נכון מתחיל מסדר וניהול זמן. כדאי לכתוב את כל המשימות, לחלק לתחומים ולדעת מי אחראי על כל דבר. אם יש לכם אפשרות לבקש עזרה ממשפחה או חברים, מעולה! מומלץ מאוד להשתמש ב-Google Drive. שם תוכלו ליצור תיקיות, וקבצי Word ו-Excel, לעבוד על אותם הקבצים מכל מקום ואפילו במקביל. כך הכל ינוהל במקום אחד וללא דאגה מאיבוד קבצים, כפילויות או חוסר סנכרון.

4: חשבו על האורחים

זו ללא ספק החתונה שלכם ולכן חגגו אותה כפי שתרצו, אך כדאי גם להתחשב באורחיכם שבאים לשמוח איתכם. למשל – נסו לבחור מקום הנמצא במרחק סביר ממקום מגוריהם כדי להקל עליהם, ובבחירת תפריט האוכל והאלכוהול – חשבו מהן המנות והמשקאות שיוכלו להתאים לרובם הגדול. היו רגישים גם בעניין ההושבה ונסו לחשוב מי ישמח לשבת ליד מי. כך תסירו מאורחיכם דאגות מיותרות ותאפשרו להם פשוט לשמוח לצידכם.

5: אין כמו בבית

צילום: True Story Photography

אז כמובן שחשוב לבחור מקום שאתם אוהבים מבחינת הנראות, הסגנון, האוכל והניקיון. אך הטיפ שלי הוא לבחור מקום בו אתם מרגישים כמעט כמו בבית, מכל הבחינות. זה צריך להרגיש נעים ונוח ומשוחרר ובדרך כלל אלה הם פשוט האנשים שעושים את ההבדל.

6: Be Professional

ובאשר לצוות החתונה שלכם, נותני השירות שתבחרו לצידכם ביום המאושר שלכם? קבלו רושם ראשוני דרך האינטרנט ולאחר מכן קבעו פגישות עם אלה שיש לכם הרגשה טובה לגביהם. בפגישות – נסו להבין האם הכימיה טובה והאם אפשר לסמוך על האדם מולו אתם עומדים. הבינו האם יש להם רצון אמיתי בהצלחת חתונתכם והאם מה שהם מתארים מתאים לאופי ולסגנון שלכם. לפני שסגרתם, וודאו שכל מה שסוכם כתוב בהסכם.

7: בטוב טעם

צילום: True Story Photography

בנוגע לאוכל – מומלץ לבחור בתפריט מגוון ומאוזן, שמורכב ממנות שרוב האורחים שלכם אוהבים. בזמן האירוע, עם כל הלחץ, ההתרגשות, הנשיקות והצילומים – יש מצב שלא תספיקו לאכול יותר מדי. לכן השתדלו לאכול טוב עד ההגעה למקום ובזמן החתונה לצאת להפסקות קצרות בחדר החתן-כלה כדי לאכול קצת ולאגור כוחות.

8: God is a DJ

המוסיקה היא אחד מהפרמטרים החשובים בחתונה, דרכה תוכלו לבטא את הטעם והסגנון שלכם. לכן כדאי להשקיע יחד עם הדי ג׳יי שלכם מחשבה ותכנון ולכוון אותו לסגנון שלכם. כדאי לתת דגש על גם על מוסיקת הרקע ולשלב בה את השירים שאתם אוהבים. על בחירת דיג׳יי לחתונה תוכלו לקרוא בפוסט המלא.

אולי יעניין אתכם גם

Arrow upwp logo