הסיפור שלי

לעולם ה-די ג'יי והתקלוט נחשפתי לראשונה לפני 16 שנים ומהר מאוד הבנתי שבא לי להיות זה שמסובב על העמדה, מרקיד ומחבר את כולם למוסיקה ולאווירה. משהו בפנים אמר לי שאני הולך להנות מזה ואפילו לעשות את זה ממש טוב.

התחלתי ללמוד ולהתמקצע, קניתי ציוד ורכשתי ידע, האזנתי למוסיקה מתקופות וסגנונות שונים וחקרתי את הסיפורים וההיסטוריה שמאחורי השירים. שנה אחר כך כבר עליתי על העמדות בעצמי והתחלתי ליצור, להקליט ולהופיע תחת הרכב עם מוסיקה מקורית. 

מתקלוט באלפי מסיבות, חתונות ואירועים - האושר שמילא את כולי חשף את גודל האהבה שלי למוסיקה ולאנשים, ואת הרצון להמשיך לפתח ולעסוק בתחום אותו אני כל כך אוהב. משם המשכתי ללימודי מוסיקה והפקה במכללת "Muzik" ובי״ס ״רימון", ובמקביל הקמתי את הסטודיו שלי בקיבוץ נחשונים - בו אני מקיים פגישות, יוצר, מקליט ומפיק מוסיקה מקורית.

הגישה שלי

אני מאמין בהיכרות טובה. אני והזוגות שלי מכירים באופן אישי עוד לפני המוסיקה וההכנות לחתונה. זה הופך את התהליך לחוויה מהנה, פתוחה ונעימה יותר. 

אשמע מכם לאיזו מוסיקה אתם מאזינים ביום-יום, אילו שירים אתם אוהבים ומה תרצו לשמוע בחתונה שלכם. איך אתם מדמיינים את זה ומה חשוב לכם. נשוחח על המקום והרכב המוזמנים ואני אמליץ ואשמיע לכם דוגמאות ורעיונות מוסיקליים.

כ-DJ לחתונה, המטרה שלי היא לאפשר לכם לבטא את עצמכם ולתת את הדגש הייחודי שלכם דרך המוסיקה, ככל שתהיו מעוניינים בכך. אני מאמין שזו חוויה טובה, מהנה ומוצלחת הרבה יותר עבורכם ועבור אורחיכם.

הגישה שליאני מאמין בהיכרות טובה. אני והזוגות שלי מכירים באופן אישי עוד לפני המוסיקה וההכנות לחתונה.
זה הופך את התהליך לחוויה מהנה, פתוחה ונעימה יותר. 
אשמע מכם לאיזו מוסיקה אתם מאזינים ביום-יום, אילו שירים אתם אוהבים ומה תרצו לשמוע בחתונה שלכם. איך אתם מדמיינים את זה ומה חשוב לכם. נשוחח על המקום והרכב האורחים ואני אמליץ ואשמיע לכם דוגמאות ורעיונות מוסיקליים.
כ-DJ, המטרה שלי היא לאפשר לכם לבטא את עצמכם ואת האופי הייחודי שלכם דרך המוסיקה, ככל שתהיו מעוניינים בכך. אני מאמין שזו תהיה חוויה טובה ומהנה יותר עבורכם ועבור אורחיכם.

How does it work?
During our meeting I will get to understand which music accompanies your day-to-day life. The songs you absolutely adore and those you’d love to hear at your wedding. We’ll also discuss your guest list and I'll make personal recommendations from my own experience regarding each part of the event.

After we meet, you’ll get an access to "The Cassette" - an abundant wedding stock music. A month prior to the wedding we’ll have an additional meeting to discuss the music we collected thus far. I’ll share my professional opinion and suggest further musical directions.

On your big day we’ll keep an open mind and with my experience with audiences - we’ll make your happiest day come true.

Let's Talk >

איך מתחילים?

מהרגע שיצאנו לדרך המשותפת, נתחיל באיסוף המוסיקה והרעיונות: נפתח קבוצת וואטסאפ משותפת ותקבלו סיסמא למאגר המוסיקה לחתונה הייחודי שלי – ״הקסטה״.

דרך ״הקסטה״ תוכלו להאזין למאות שירים וגרסאות ייחודיות לחתונה, לקבל השראה ורעיונות, לאסוף ולשמור בקלות את השירים האהובים עליכם.

כחודש לפני החתונה, נקיים פגישת הכנה בה נעבור על המוסיקה שאספנו עד כה, נחליט על שירי החופה ונגבש הכל יחד עד הפרטים האחרונים.

ביום הגדול נשמור על גמישות ורגישות, ובזכות הניסיון העשיר שלי בבניית ערב וקריאת קהל – נגשים יחד את החתונה השמחה, המיוחדת והמוצלחת ביותר עבורכם.

אשמח להכיר אתכם בפגישה נעימה בסטודיו שלי בקיבוץ נחשונים (או ב-Zoom).


About me
I first came across the world of DJing 15 years ago. I quickly realised that I want to be the one in the DJ booth, making everybody dance and bringing on the vibes. Something inside told me I’d enjoy it and be great at it.

After being a DJ in countless parties and events - the joy I felt made me realise the passion I have for music and people. It was then that I decided undoubtedly that this is what I’ll be doing for the rest of my life.

And so I went to further my skills and knowledge at the music colleges “Muzik” and “Rimon”. At the same time I founded my own studio in kibbutz Nachshonim, where I host meetings, along with producing original music

צרו קשר