אין לכם זמן לבזבז?

השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

loading

הסיפור שלי

הסיפור שלי

DJ Naor M די ג'יי נאור מרציאנו

הסיפור שלי מתחיל בגיל 4 כשאני מנגן על הפסנתר בבית וכולם מוחאים לי כפיים.
בגיל 6 מתאהב בשיר "Angels" של רובי וויליאמס ובגיל 12 כבר לגמרי מחובר למוסיקה וכותב שירים למגירה.
בתקופה זו אבא שלי היה גיטריסט בלהקה והמוסיקה ליוותה אותי בכל רגע.
בגיל 15 נחשפתי לעולם ה-די ג'יי, הרעיון של חיבור בין אנשים באמצעות המוסיקה קסם לי באופן אישי, ומהר מאוד הבנתי שזה הכיוון אליו אני הולך.
ההתרגשות לא עזבה אותי וכל הזמן רציתי לשאוב עוד ועוד ידע מוסיקלי. במהלך הזמן למדתי על סגנונות מוסיקליים, נפתחתי לז'אנרים נוספים וחקרתי את הסיפורים וההיסטוריה שמאחוריהם.

החלטתי להיכנס לעולם התקלוט באופן מקצועי והתלוויתי לדיג'ייז המובילים בחיי הלילה והאירועים. בתקופה הזו צברתי ידע נרחב באירועים גדולים וקטנים, בקריאת קהל וחיבורו אל המוסיקה ורחבת הריקודים. במקביל תיקלטתי בברים ואירועים קטנים שלאט לאט מילאו לי את סדר היום.
מתקלוט בברים ומועדונים, דרך מסיבות, פסטיבלים, חתונות ואירועים, גיליתי שהאהבה לתחביב היא כה גדולה ובנוסף לפרגון שקיבלתי מהקהל ומהקולגות הבנתי שלהיות די ג'יי זה ללא ספק מה שנועדתי לעשות. במקביל שכללתי את תחום המוסיקה וההפקה לרמות הגבוהות במכללת "Muzik" ובי״ס ״רימון״.

מאז אני מקדיש את כל כולי כדי להיות הטוב ביותר, תוך שליחות, אהבה אמיתית ומטרה גדולה מול עיניי – לעזור, לשמח ולעשות טוב לאנשים. ההתמחות העיקרית בה בחרתי לעצמי היא תחום החתונות – בו אני מודה שהתאהבתי וממנו אני הכי מתרגש. משהו במפגש עם הזוגות, התכנון, ההקפדה על הפרטים והרצון האדיר בהצלחת היום המשמעותי והמיוחד הזה כבש אותי. יחד עם הזוגות שלי, אנו מרכיבים פסקולי חתונה מקוריים בתפירה אישית. כאלה שמצליחים לספר את הסיפור האישי שלהם ובו בזמן גם להרקיד ולשמח את המשפחה והחברים שהגיעו לחגוג איתם.

אשמח להכיר אתכם ואת טעמכם המוסיקלי בפגישה חמימה בסטודיו שלי בקיבוץ.

צרו איתי קשר:)

שלכם, נאור.

!Let's Talk


Save the Date!