אין לכם זמן לבזבז?

השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

loading

תקליטן לחתונה

תקליטן לחתונה - איך בוחרים?

תקליטן לחתונה הוא אחד מהבחירות הראשונות והחשובות שתעשו בארגון החתונה שלכם. אין ספק שמוסיקה היא מהגורמים המשמעותיים שיקבעו את מידת הצלחתה וכך גם ה-תקליטן שתבחרו. אז איך בוחרים תקליטן איכותי שמתאים לסגנון שלכם?

די ג'יי לחתונה

 

בתור התחלה, ענו על השאלות הבאות:

איזה מוסיקה אתם שומעים ואוהבים?

האם אתם מאזינים בעיקר ללהיטים העדכניים, או הטעם שלכם הוא ממגוון תקופות וסגנונות? בדקו האם ה-תקליטן מבין את טעמכם והסגנון המוסיקלי שלכם ומשמיע דברים שאתם אוהבים.

איזו מסיבה אתם מעדיפים?

בדקו עם עצמכם: האם תרצו חתונה בסגנון 'Tomorrowland' או מועדון? האם תרצו מסיבה בסגנון יותר קליל ו'גוד וייב'? בקשו להאזין לגרסאות שהוא מנגן והחליטו האם הן קולעות לאווירה שאתם מדמיינים ברחבה שלכם. קבלו רושם בנושא על ה-תקליטן שלכם והבינו אם הוא יכול לעשות את המסיבה שאתם רוצים.

די ג'יי לחתונה

DJ Naor M

שימו לב לפרטים

תקליטן לחתונה הוא אחד מהספקים המשמעותיים איתו תנהלו מערכת יחסים של ממש. שימו לב לפרטים: האם הוא משדר אמינות וכנות, אכפתיות והתעניינות אמיתית? האם הוא באמת רוצה להיות פרטנר להצלחת החתונה שלכם? ברמה האישית צריכים להרגיש שהשיחות זורמות ואתם מרגישים איתו בנוח. שאתם מבינים אותו כמו שהוא מבין אתכם ואת הטעם המוסיקלי שלכם. פשוט ספרו לו איך אתם מדמיינים את החתונה שלכם ולפי השיחה תוכלו להבין אם אתם באותו הראש.

בדקו מקצועיות

את נושא המקצועיות אפשר לבחון עוד לפני הפגישה עצמה, עפ"י הרושם שאתם מקבלים בהתנהלות שלפני הפגישה. שיחת הטלפון, קביעת הפגישה ועמידה בזמנים הם פרמטרים חשובים שכדאי לבחון. האם ה-תקליטן משדר שליטה בנושא החתונה והמוסיקה שאתם אוהבים? האם ההמלצות שלו רלוונטיות ומועילות?

לסיכום

הבינו האם אתם זקוקים ל-תקליטן שמתמחה בנישה מסוימת או האם קשת האפשרויות שלכם רחבה יותר. אחרי שבדקתם וחקרתם – לכו עם ההרגשה ובחרו תקליטן לחתונה שהכימיה איתו טובה ואתם מרגישים שיעשה הכל להצלחת חתונתכם.

שלכם, נאור.

 

 

תגיות: תקליטן לחתונה, תקליטן לחתונה במרכז, DJ Naor M, Israeli Wedding DJ.