אין לכם זמן לבזבז?

השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

loading

דיג׳יי לחתונה

דיג׳יי לחתונה - איך בוחרים?

דיג׳יי לחתונה הוא אחד מהבחירות הראשונות והחשובות שתעשו בארגון החתונה שלכם. אין ספק שמוסיקה היא מהגורמים המשמעותיים שיקבעו את מידת הצלחתה וכך גם הדיג׳יי שתבחרו. אז איך בוחרים דיג׳יי איכותי שמתאים לסגנון שלכם?

דיג׳יי נאור מרציאנו

 

בתור התחלה, ענו על השאלות הבאות:

איזה מוסיקה אתם שומעים ואוהבים?

האם אתם מאזינים בעיקר ללהיטים העדכניים, או הטעם שלכם הוא ממגוון תקופות וסגנונות? בדקו האם הדיג׳יי מבין את טעמכם והסגנון המוסיקלי שלכם ומשמיע דברים שאתם אוהבים.

איזו מסיבה אתם מעדיפים?

בדקו עם עצמכם: האם תרצו חתונה בסגנון של מועדון? או אולי מסיבה בסגנון יותר קליל ו'גוד וייב'? בקשו להאזין לגרסאות שהדיג׳יי מנגן והחליטו האם הן קולעות לאווירה שאתם מדמיינים ברחבה שלכם. קבלו רושם בנושא והבינו אם הוא יכול לעשות את המסיבה שאתם רוצים.

די ג'יי לחתונה - איך בוחרים?

דיג׳יי לחתונה

שימו לב לפרטים

דיג׳יי לחתונה הוא אחד מהספקים המשמעותיים איתו תנהלו מערכת יחסים של ממש. שימו לב לפרטים: האם הוא משדר אמינות וכנות, אכפתיות והתעניינות אמיתית? האם הוא באמת רוצה להיות פרטנר להצלחת החתונה שלכם, או דואג רק להצלחתו האישית? האם אתם מרגישים איתו בנוח ומדברים באותה שפה?

בדקו מקצועיות

את נושא המקצועיות אפשר לבחון עוד לפני הפגישה עצמה, עפ"י הרושם שאתם מקבלים. שיחת הטלפון, קביעת הפגישה ועמידה בזמנים הם פרמטרים חשובים שכדאי לבחון. האם הדיג׳יי משדר שליטה בנושא החתונה והמוסיקה שאתם אוהבים? האם ההמלצות שלו עבורכם רלוונטיות ומועילות?

דיג׳יי לחתונה במרכז

לסיכום

הבינו האם אתם זקוקים לדיג׳יי שמתמחה בנישה מסוימת או האם קשת האפשרויות שלכם רחבה יותר. אחרי שבדקתם וחקרתם – לכו עם ההרגשה ובחרו דיג׳יי לחתונה שהכימיה איתו טובה ואתם מרגישים שיעשה הכל להצלחת חתונתכם.

רוצים לגלות את הכימיה בינינו? דברו איתי.

 

תגיות: דיג׳יי לחתונה, דיג׳יי לחתונה במרכז, DJ Naor M, Israeli Wedding DJ.

 

!Let's Talk


Save the Date!