אין לכם זמן לבזבז?

השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

loading

הגישה שלי

הגישה שלי

למוסיקה, על שלל סוגיה וגווניה יש את הקסם המיוחד הזה שמחבר, מקרב ונוגע בהמון אנשים מסביב לעולם. המוסיקה שאנחנו אוהבים היא זו שמרימה לנו את המצב רוח, מעלה חיוך ומרגשת אותנו באמת. ביום החתונה – הטעמים המוסיקליים שלכם יחד עם השירים שמזכירים לכם רגעים משותפים ועם אלה שמסמלים עבורכם אהבה, יעשו את הקסם שיהפוך את היום שלכם למיוחד, משמעותי ועוצמתי הרבה יותר.

הגישה בה אני מאמין – היא קודם כל אתם. כשאתם נהנים ואוהבים את המוסיקה שמתנגנת, אתם שולחים אנרגיות טובות למשפחה ולחברים שלכם ומקבלים אותן מהם בחזרה. זה בדיוק מה שהופך את האווירה לכיפית ושמחה. לכן חשוב לי קודם כל להכיר אתכם באופן אישי ואת טעמכם המוסיקלי, לשמוע על החתונה והאורחים שלכם ולהבין מה הכי חשוב לכם.

לאיזו מוסיקה אתם מאזינים ביום-יום? ואיזו מוסיקה תרצו שתתנגן בחתונה שלכם? אני מאמין בהתאמה אישית ולכן תשובה לשתי השאלות האלה בלבד תספיק ותעזור מאוד בגיבוש הפסקול הייחודי לחתונה שלכם. אם תרצו להיות מעורבים יותר בבחירת המוסיקה לחתונה שלכם כמובן שיותר מאשמח: תוכלו לכוון אותי לסגנונות מוסיקליים ותקופות שאתם יותר מתחברים אליהם ואפילו לבחור שירים ספציפיים לכל אחד מחלקי החתונה.

כדי שאוכל ללכת איתכם הכי רחוק שאפשר אל עבר הגשמת החתונה שאתם מדמיינים, פיתחתי מערכת ייחודית באתר שלי – ״הקסטה״. בזכות ״הקסטה״ תקבלו גישה למאגר מוסיקה ענקי שממנו תוכלו בקלות לבחור את הפייבוריטס לכם. ״הקסטה״ מחולקת לשלושה דפים – שירי רקע (לזמן קבלת הפנים והאוכל), שירי מסיבה ושירים לחופה. בכל דף תמצאו מאות שירים וגרסאות מיוחדות המחולקים לפלייליסטים על פי סגנונות מוסיקליים.

כחודש לפני החתונה, נקיים פגישת הכנה בה נעבור על המוסיקה שאספנו עד כה, אשתף אתכם בדעתי המקצועית לגבי כל אחד מחלקי החתונה ואציע כיוונים מוסיקליים נוספים שיכולים להתאים לכם, לאורחיכם ולרצונותיכם. ביום הגדול נזכור לשמור גם על גמישות ובזכות הניסיון שלי בקריאת הקהל ועל פי התוכנית שגיבשנו – נגשים יחד את החתונה הכי שמחה ומתאימה עבורכם.

אהבתם את הגישה שלי? אשמח להכיר אתכם!
כתבו לי או התקשרו 050-9974665.

רוצים להכיר אותי יותר לעומק? קראו את הסיפור שלי

שלכם, נאור.

!Let's Talk


Save the Date!