אין לכם זמן לבזבז?

השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

loading

הגישה שלי

הגישה שלי

למוסיקה בחתונה כוחות מיוחדים משלה: לחבר את כולם יחד, לרגש, להפתיע ולסחוף. כשהיא מורכבת מהשירים שאתם הכי אוהבים, קולעת לטעם האורחים שלכם ומדויקת לאווירה בכל רגע – הכל זורם בטבעיות מופלאה, עם אנרגיות אדירות והמון שמחה.

הגישה בה אני מאמין – היא קודם כל אתם. כשאתם נהנים ואוהבים את המוסיקה, אתם שולחים אנרגיות טובות למשפחה ולחברים ומקבלים אותן מהם בחזרה כפליים. זה בדיוק מה שהופך את האווירה לכיפית ושמחה ולכן חשוב לי להכיר אתכם באופן אישי ואת טעמכם המוסיקלי, לשמוע על החתונה והמוזמנים שלכם ולהבין מה באמת חשוב לכם.

לאיזו מוסיקה אתם מאזינים ביום-יום? איזו מוסיקה תרצו בחתונה שלכם? אני מאמין בהתאמה אישית ולכן תשובה לשתי השאלות האלה בלבד תעזור מאוד בגיבוש הפסקול הייחודי לחתונה שלכם. אם תרצו להיות מעורבים יותר בבחירת המוסיקה לחתונה שלכם, יותר מאשמח! תוכלו לכוון אותי לסגנונות מוסיקליים, תקופות, ואפילו לבחור שירים ספציפיים לכל אחד מחלקי החתונה.

כדי שאוכל ללכת איתכם הכי רחוק שאפשר אל עבר הגשמת החתונה שאתם מדמיינים, פיתחתי מערכת ייחודית באתר שלי – ״הקסטה״. בזכות ״הקסטה״ תקבלו גישה למאגר מוסיקה גדול ועשיר, ממנו תוכלו לבחור בקלות את הפייבוריטס לכם. ״הקסטה״ מחולקת לשלושה דפים – שירי חופה, שירי מסיבה ושירי רקע (לזמן קבלת הפנים והאוכל). בכל דף תמצאו שירים  וגרסאות מדהימות שאספתי עבורכם, הממויינים בתוך פלייליסטים על פי סגנונות מוסיקליים.

כחודש לפני החתונה, נקיים פגישת הכנה בה נעבור על המוסיקה שאספנו עד כה, אשתף אתכם בדעתי המקצועית לגבי כל אחד מחלקי החתונה ואציע כיוונים מוסיקליים ורעיונות נוספים. ביום הגדול נזכור לשמור גם על גמישות, ובזכות הניסיון שלי בקריאת הקהל והתוכנית שגיבשנו – נגשים יחד את החתונה הכי שמחה שתפורה בדיוק עבורכם.

אהבתם את הגישה שלי? אשמח להכיר אתכם 🙂
כתבו לי או התקשרו 050-9974665.

רוצים להכיר אותי? קראו את הסיפור שלי

שלכם, נאור.

!Let's Talk


Save the Date!