אין לכם זמן לבזבז?

השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

  loading

  וינטג'י ולוהט: צילום פולארויד לחתונה

  פולארויד בחתונה

  וינטג'י ולוהט: צילום פולארויד לחתונה

  3 ביוני 2020

  אי שם בסוף שנות ה-30 הומצאה המצלמה הפופולרית ביותר בעולם – הפולארויד, שעושה קאמבק כבר כמה שנים בעולם החתונות והאירועים. תפסתי לשיחה צפופה על הנושא את דור וניר מ"פולה" – צילום פולארויד לאירועים כדי שיספרו לי על הטרנד הלוהט שמחליף אט אט את כל המגנטים שעל המקרר. הכל על צילום פולארויד לחתונה בכתבה הבאה

   

  אז מהו בעצם צילום פולארויד?

  צילום פולארויד הוא צילום וינטג׳י, הוא חוזר מהתקופה בה סבא וסבתא שלנו קבעו תור, התלבשו יפה והלכו להצטלם. מצלמים, הדף יוצא מיד, ולפני שמבינים מה קורה – התמונה מתחילה להתבהר ותוך מספר שניות מקבלים מזכרת מרגשת שתישאר איתנו לעד. בצילום פולארויד התמונה איננה מודפסת, אלא מוטבעת בשיטה ייחודית על בסיס נקודות אור ולכן התמונות נשארות בדיוק כמו שהן לאורך זמן ואינן מתבלות.

   

  למה כדאי לבחור בצילום פולארויד לחתונה שלכם?

  1. זה מקורי – צילום פולארויד הוא מקורי ומיוחד יותר. הוא יבלוט בחתונה שלכם, ימתג אותה, יוסיף לסגנון ולאווירה ואפילו יעלה כמה זכרונות לחבר'ה המבוגרים. במבט על התמונות, המראה הוינטג'י שלהן יעשה לכם פלאשבק מתוק לרגעים שכיף להזכר בהם. 
  2. זה יוצא במקום – כולנו אוהבים לקבל מתנה מבלי לחכות. כשמדובר בצילום בפולארויד, הנייר מתייבש תוך כמה שניות והמזכרת שלכם. אין צורך להמתין לפיתוח, הדפסה, ניילון ושאר תהליכים הכרוכים בצילום בשיטות אחרות.
  3. זה ירוק – דפי הפולארויד יקרים ולכן התמונות מצולמות בכמות קטנה יותר. כך כל תמונה היא בעלת ערך רב. צלמי הפולארויד מודעים לכך ולכן מפתחים מיומנויות על מנת לתעד את הרגעים החשובים שלכם באופן אסתטי ומדוייק (ועל הדרך מייצרים פחות זבל). תמונות הפולארויד מגיעות עם אביזרים נוספים שכולם ניתנים למחזור: מעטפות נייר, אטבי עץ לתליה, פקקי שעם ואפילו ערכת הצלמים המכילה בתוכה את דפי הצילום.

   

  הטיפים של צוות "פולה"

  1. ישנם 3 סוגי ניירות פולארויד: הצר, המרובע והרחב. בדקו תמיד שמדובר על צילום בנייר הרחב (Wide) שמתאים לצילום באירועים. בצילום על נייר זה, יותר אנשים יוכלו להצטלם יחד בכל תמונה (מבלי שתצטרכו זכוכית מגדלת כדי לזהות אותם).
  2. בדרך כלל תוכלו לבחור בין כמה חבילות של צילום פולארויד. לדוגמא: צילום קבלת הפנים והחופה בלבד לעומת צילום במהלך כל האירוע.
  3. בשונה מצילום דיגיטלי בו ניתן לצלם המון ולבסוף לבחור את התמונות הטובות, כאן יש רק ניסיון אחד עבור כל תמונה. בחרו בצלמים שאתם אוהבים את הסגנון והתמונות שלהם, בדקו כמה הם מנוסים בצילום פולארויד וקראו את ההמלצות שכותבים להם. כמובן שהחיבור איתם והאנרגיות שהם מביאים לחתונה שלכם לא פחות חשובים.

   

  "פולה" – צילום פולארויד לאירועים

  דור, ניר וכל צוות פולה מאמינים שתמונה היא זיכרון לכל החיים, מדמיינים את הזוגות שלהם מביטים בתמונות הפולארויד בעוד עשרים שנה ונזכרים ברגעים המאושרים ההם. לכן מעבר לגוד וייבס שהם מביאים איתם ליום שלכם (ואני יכול להעיד באופן אישי על המון), הכי חשוב עבורם להזכיר לכם את הרגעים שאתם הכי רוצים לזכור לתמיד. אתם מוזמנים ליצור איתם קשר דרך האתר או עמוד הפייסבוק שלהם.

  שיתוף