אין לכם זמן לבזבז?

השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

  loading

  דיג׳יי לחתונה: איך בוחרים את האחד?

  תקליטן לחתונה

  דיג׳יי לחתונה: איך בוחרים את האחד?

  10 בדצמבר 2019

  דיג׳יי לחתונה הוא אחד מהבחירות החשובות שתעשו בארגון החתונה שלכם. אין ספק שהמוסיקה היא מהגורמים המשמעותיים שיקבעו את מידת הצלחתה וכך גם הדיג׳יי שתבחרו. אז מהו בעצם תפקידו ואיך בוחרים דיג׳יי איכותי שיעשה עבורכם את החתונה השמחה והמוצלחת ביותר?

  מהו תפקידו של דיג׳יי לחתונה?

  דיג׳יי (Disc Jockey) הוא מי שבוחר ומנגן מוסיקה וקטעים ממנה באופן מוסיקלי ורציף ומתאים אותם לאווירה ולקהל על מנת להרקיד אותו. את אלה הוא עושה על ידי טכניקות תקלוט שונות של התאמת הז׳אנרים, המקצבים, הסולמות המוסיקליים והשמעת גרסאות מיוחדות. תפקידו של דיג׳יי לחתונה הוא להתאים את המוסיקה לאופי ובקשות הזוג, לקהל הגילאים המגוון ולאווירה. במהלך התקופה שעד החתונה, הזוג בוחר את המוסיקה המועדפת עליו, וכחודש לפני החתונה נפגש עם הדיג׳יי לתיאום הפרטים, מעבר על הלו״ז והרכבת ׳פסקול׳ החתונה שלהם. דיג׳יי לחתונה ינגן בדרך כלל מוסיקת רקע במהלך קבלת הפנים וזמן האוכל, את שירי טקס החופה (כניסת הזוג ושבירת הכוס) וכמובן שאת מוסיקת המסיבה.

  די ג'יי לחתונה - איך בוחרים?

  די ג׳יי לחתונה – איך בוחרים?

  חיבור

  דיג׳יי לחתונה הוא מנותני השירות המשמעותיים לחתונה, איתו תנהלו מערכת יחסים של ממש. לכן החיבור איתו הוא ללא ספק חשוב. את זה אפשר להרגיש כבר בשלבים ההתחלתיים של המפגש איתו – בשיחות ה׳סמול טוק׳ ובאלה שאולי נוגעות פחות לנושא החתונה. האם אתם מרגישים איתו בנוח ומדברים באותה שפה?האם הוא משדר אמינות וכנות, אכפתיות והתעניינות אמיתית? האם הוא רוצה להיות פרטנר להצלחת החתונה שלכם?

  המוסיקה שאתם אוהבים

  הסגנון והטעמים המוסיקליים שלכם הם הדבר הראשון שחשוב, עוד לפני שחושבים על המוסיקה לחתונה. דיג׳יי שמכיר ושולט במוסיקה שאתם אוהבים ידע להציע רעיונות מקוריים לשלב אותם בחתונה באופן שאולי לא תחשבו עליו. לאיזו מוסיקה אתם מאזינים ביום יום? בעיקר לשירים החדשים שיצאו? מוסיקה ממגוון תקופות? לאילו סגנונות אתם מתחברים? ספרו לדיג׳יי וראו מה הוא מציע.

  דיג׳יי לחתונה

  איזו מסיבה אתם מעדיפים?

  יש דיג׳יי לחתונה שיודעים ורגילים לנגן מוסיקה מאוד מגוונת וכאלה שמתמחים בעיקר בלהיטים המודרניים. כאלה שמנגנים גרסאות רמיקס לכל אורך החתונה וכאלה שמשלבים גם הרבה גרסאות מקור. האם תרצו מסיבה בסגנון מועדון? מסיבה קלילה וב'גוד וייבז׳? מסיבת להיטים מודרנית לגמרי או בשילוב של קלאסיקות מתקופות שונות? האזינו לדוגמאות מוסיקליות שהדיג׳יי משמיע והחליטו האם הן קולעות לאווירה שאתם מדמיינים על הרחבה בחתונה שלכם.

  נסו להזכר בחתונות האחרונות שיצא לכם להיות בהן לאחרונה בתור אורחים. מה עשה לכם את זה על הרחבה? אילו שירים חיברו גם את המבוגרים? ואילו רגעים מהמסיבה זכורים לכם פחות לטובה? קבלו רושם בנושא והבינו האם ה-דיג׳יי שפגשתם מבין את הראש שלכם, יכול ויודע לעשות לכם בדיוק את המסיבה שאתם רוצים.

  מקצועיות

  מקצועיות מתחילה עוד אפילו לפני הפגישה עצמה, עפ"י הרושם שאתם מקבלים – שיחת הטלפון, התכתבות בוואטסאפ, תהליך קביעת הפגישה. לאלה צרפו את הרושם שלכם בפגישה עצמה, הכימיה, הדוגמאות המוסיקליות והרעיונות שלו עבורכם ולחתונה בסגנון שתרצו. כל אלה יוכלו לרמז לכם על המשך התהליך מול הדיג׳יי לפני החתונה וללא ספק על הצלחתה.

  דיג׳יי לחתונה במרכז

  האורחים שלכם

  איזו מוסיקה החברים שלכם אוהבים? המשפחה? מבוגרים? האם יהיו לכם אורחים מחו״לֹ? זכרו שכדאי לשלב טעמים מגוונים כדי שכולם יוכלו להתחבר למוסיקה שמתנגנת ולהנות ממנה. ספרו לדיג׳יי על הרכב האורחים שלכם בחתונה ושמעו ממנו אילו רעיונות הוא מציע כדי לחבר את כולם יחד לחוויה אחת שמחה ומוצלחת 🙂

  יש לכם עוד שאלות? אשמח לענות. צרו איתי קשר >>

  שיתוף