אין לכם זמן לבזבז?

השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

loading

איך להמנע מרחבת ריקודים ריקה ב-6 שלבים

רחבת ריקודים

איך להמנע מרחבת ריקודים ריקה ב-6 שלבים

11 בפברואר 2016

אחד הפחדים הגדולים של זוגות לפני חתונה – הוא רחבת ריקודים ריקה. אז כמה זה תלוי בכם? ואיך מוודאים שעשיתם את המקסימום כדי שזה לא יקרה? שבעה שלבים שיעזרו לכם לשמור עליה מלאה ולאורך זמן:

 

 

1

מזמינים בקפידה

האנשים הקרובים אליכם ביותר, הם אלה שיגיעו לשמח אתכם בכל מחיר! נסו לצמצם במקום להזמין כמה שיותר. כך תהיו בטוחים שכל מי שמגיע, יהיה שם לצידכם כל הזמן על הרחבה, כדי לוודא שאתם נהנים הכי הרבה שאפשר ביום המאושר שלכם.

 

 

2

בוחרים מיקום נוח

חישוב נכון של מיקום החתונה ביחס למוזמנים, יקל עליהם ויאפשר להם להישאר אתכם עד השעות המאוחרות. במקרים מסוימים, הסעה יכולה להיות פתרון מעולה וסיבה מצוינת בשבילם להישאר ולשמוח איתכם על הרחבה.

 

 

3

די ג'יי שמתאים לכם

תוכלו לקרוא את המאמר השלם על בחירת התקליטן. אוסיף ש-די ג'יי מקצועי ומנוסה בקריאת קהל, ידע איך לגרום לרחבה שלכם להיות מלאה כל הזמן. בנוסף, חשוב לשים לב שהוא קשוב לבקשות שלכם ומתכוון להתחשב בהן. כדאי לכוון ולתכנן עם הדי ג'יי פלייליסט שיקלע לקהל רחב של אורחים. כך כולם יהנו יותר, וישארו יחד איתכם על הרחבה.

 

 

4

מראים נוכחות!

 

נשמע פשוט, אבל זוגות רבים לא מודעים לחשיבות של להיות יחד כמה שיותר על רחבת הריקודים. כשאתם שם, כולם מתאחדים למטרה עבורה הגיעו – לשמח אתכם! אז אפשרו להם לעשות זאת. אם תיעלמו מהרחבה לפרקים ארוכים מידי, האורחים שלכם ירגישו זאת מיד והאנרגיות יצנחו. צניחה באנרגיות תגרום לאנשים לצאת מהרחבה וללכת הביתה מוקדם.

 

5

מוסיפים עניין

אקססוריז מסוימים לרחבה מיצו את עצמם מזמן לדעתי. אך תוכלו למצוא כאלה שיתנו "טוויסט" לאווירה! כאלה שמתכתבים עם סגנון החתונה שלכם, או שקשורים באופן מסויים אליכם יכולים להיות רעיון מעולה. לדוגמא: אם מיתגתם את החתונה שלכם כחתונת קיץ – חלקו משקפי שמש וכובעים. אם אתם אוהבים מאוד מוסיקה – חלקו גיטרות ומיקרופונים. כך תוכלו לרענן ולתת "בוסט" נוסף של אנרגיות לרחבה.

6

מוודאים מערכות

לאיכות מערכות הסאונד והתאורה יש השפעה חשובה על החוויה. לפני שאתם חותמים על החוזה, בדקו את המערכות בזמן אמת והתרשמו מהן. תופתעו לדעת כמה השפעה יש להן על רחבת ריקודים מלאה ותוססת.

 

שלכם, נאור.

 

צילום: True Story Photography.

תגיות: רחבת ריקודים, טיפים לחתונה, בלוג חתונות.

 

תגובות

שיתוף